Opinie

Ola to świetna, profesjonalna nauczycielka z dużą wiedzą i doświadczeniem - to widać gołym okiem i słychać w świetnej wymowie - której potrafi nauczyć nawet najcięższe przypadki - jak ja ;) , poza tym przemiła osoba szczerze zainteresowana swoimi uczniami. Zgadzam się z tym co ktoś napisał wcześniej - to nie jest masówka jak większość nauczycieli z którymi próbowałam uczyć się wcześniej bo niestety takie były moje wcześniejsze doświadczenia. To nauczycielka z powołania, też bym chciała aż tak lubić swoją prace :D PS uczymy się drugi rok.

NatiR


Dziękuję pięknie za przygotowanie do matury - 100 % podstawa, 96% rozszerzenie. Bardzo bardzo dziękuję, dzięki takim wynikom spełnię swoje marzenia o filologii angielskiej. Jestem bardzo szczęsliwa i wdzięczna za pomoc, wsparcie, przyjazne podejście, motywacje. Pani Ola to wyjątkowy nauczyciel, pasjonatka, profesjonalistka. Polecam wszystkim ceniącym sobie jakość i chcącym spełnić swoje językowe marzenia. Pozdrawiam :)

Ksenia


Jestem bardzo zadowolony z zajęć - widzę jak wiele mi dają. Nauka przede wszystkim przez mówienie w moim przypadku sprawdza się doskonale. Bardzo podoba mi się podejście Oli do uczniów, nie sposób jej nie lubić bo to że uczy z pasją i zaangażowaniem widać/słychać gołym okiem. Stres był na początku spowodowany niewiadomą co mnie czeka bo to moje pierwsze zajęcia online ale jest świetnie, nie mogłem trafić lepiej. Pozdrowienia

JakubowskiJ


Bardzo polecam ! Ola to świetny nauczyciel i przede wszystkim bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Wspaniały akcent, duża wiedza zawsze super materiały, świetnie przygotowany lektor ! Pozdrawiam Maciej :)

Maciej


Pełen profesjonalizm, świetna wymowa, bardzo miła atmosfera, cierpliwość, poczucie że każda minuta wykorzystana jest maksymalnie. Stres który był moim problemem kiedy musiałem powiedzieć cokolwiek po angielsku zniknął, nawet nie wiem kiedy a to jest dla mnie bezcenne bo pracuje w środowisku międzynarodowym, na dodatek mam pewność, że jestem uczony wymawiać poprawnie. Jeszcze nikt nigdy nie zwracał mi uwagi na wymowę (!) . Teraz wiem jak bardzo ważny jest odpowiedni wybór nauczyciela a próbowałem uczyć się z kilkoma lektorami jednak nigdy wcześniej to nie było"to" . Polecam bo Ola ma wszystko czego potrzebuje świetny profesjonalny nauczyciel.

Maciejewski T


Wielkie dziękuję za nieocenioną pomoc w zdaniu CAE Ola to wyjątkowa nauczycielka i prawdziwie serdeczna osoba przez co nauka to przyjemność. Lekcje są bardzo efektywne, dopasowane do potrzeb. Nauka angielskiego z Olą to jedna z moich najlepszych decyzji. To nie jest masówka, zdecydowanie indywidualne podejście wyróżnia tą dziewczynę. Anielska cierpliwość, szczere zainteresowanie swoimi uczniami i przede wszystkim profesjonalne podejście i bardzo duża wiedza którą potrafi przekazywać, pokazuje też jak się uczyć aby odnieść sukces. Z całego serca polecam też tym którym zależy na poprawnej wymowie. Thanks a lot !!

GabrielaPŁ


Polecam! Profesjonalizm, skuteczność, zaangażowanie, cierpliwość . Doskonałe materiały. Lekcje online w luźnej atmosferze ale rzeczowe i kompetentne. Dzięki Pani Oli, matura rozszerzona na 100, certyfikat...i wymarzone studia. Dziękuję Pani Olu

Piotr


Wiele razy podchodziłam do nauki Angielskiego, ale zawsze mialam pecha z nauczycielami. Niespełna rok temu zgłosiłam się do Aleksandry i to był strzał w dziesiątkę:) Ola przełamała moja barierę mówienia, dzięki niej chce się uczyć, poszerzać swoja wiedze, a może za rok podejść do egzaminu.Aleksandra jest przemiła osoba, profesjonalistka, kladzie ogromny nacisk na wymowę, dzięki czemu wyeliminowałyśmy niektóre błędy, poświecą ogromna uwagę na gramatykę (jako jedyna zauważyła ze kuleje w tym temacie). Kazda lekcja jest prowadzona w 100 % w języku angielskim i jest to czas dla ucznia i nauczyciela. Lekcje z Ola to przyjemność i zawsze wyczekuje z niecierpliwością kolejnej aczkolwiek Ola jest wymagającym nauczycielem:) i nie ma ze się nie uczymy, potrafi zmobilizować najbardziej leniwego i opornego na naukę. Polecam Aleksandrę iż jest nauczycielem z powołania i Najlepszym jakiego spotkałam do tej pory w swoim życiu! Dziękuję i Pozdrawiam serdecznie, Monika

Monika


Angielskiego uczę się od kilku lat, jednak zawsze miałem problem z komunikacją. Dzięki wspólnej pracy udało nam się przełamać barierę językową, która od zawsze była dla mnie problemem. Bardzo duży nacisk na wymowę co jest wielkim, wielkim plusem. Śmiało mogę polecić P. Olę, niewątpliwie jest to najskuteczniejszy nauczyciel z jakim miałem styczność podczas swojej kilkuletniej nauki języka. Moje oczekiwania co do nauki zastały w 100% zrealizowane i będzie ona nadal kontynuowana.  Polecam!

Sebastian


zdecydowanie polecam. Moim celem na samym początku było pozbycie się bariery językowej i poprawienie mojej bardzo kiepskiej wymowy. Z lekcji na lekcje czułem się pewniej, do tego stopnia, że dziś posiadam świeżo zdane CAE. Lekcje z Olą to świetna sprawa, lekcje są na prawdę ciekawe ( godzina mija nawet nie wiem kiedy) no i co najważniejsze - przynoszą na prawdę bardzo duże efekty. Ola zwraca dużą uwagę na wymowę dzięki czemu znacznie lepiej mówię. Wyeliminowaliśmy wspólnie moje błędy, także te gramatyczne a myślałem że po prostu tego nie da się zrobić, że ja po prostu tak już mam. Jestem bardzo bardzo zadowolony z progresu jaki zrobiłem i polecam z czystym sumieniem - każdemu.

Mateusz margol


Chciałam bardzo podziękować Pani Oli za przełamanie u mnie bariery językowej, która przez lata była moją zmorą. Uczymy się już 2 lata nie zamierzam przestawać bo to pierwsza osoba po wielu próbach z innymi nauczycielami, która wiedziała jak podejść do tematu aby zmienić moje podejście do języka angielskiego, polubić go i nie bać się mówić. Teraz wiem, że poradzę sobie w każdej sytuacji bo przegadałyśmy wiele godzin a i tak nasze tematy się nie kończą. Mój zasób słownictwa jest zdecydowanie bogatszy i wciąż się poszerza, gramatyka jest w końcu jasna i bez tajemnic a wymowa jest w końcu poprawna ( a była na prawdę zła..) Jeśli zależy Ci a osobie która sprawi że będziesz pewna/y swoich umiejętności, że będziesz w stanie bez problemu dogadać się nawet z native speakerami (co było moim koszmarem w pracy), która sprawi że nie straszna będzie Ci gramatyka i będziesz umieć używać jej w PRAKTYCE to bardzo serdecznie polecam Panią Ole. To osoba, która na prawdę lubi co robi i wie jak to robić aby przyniosło oczekiwane rezultaty. DZIĘKUJĘ :)

Joanna kz


Rewelacyjna nauczycielka, pełna entuzjazmu i wiary w możliwości ucznia. Przygotowała mnie do FCE bardzo dobrze. Pełen profesjonalizm, sympatyczna osoba z pięknym akcentem.

Weronika W


nic dodać ni ująć. dzięki Oli polubiłam angielski tak bardzo, że robię teraz drugi kierunek - filologie angielską. Podejście Oli jest idealne. Zawsze pogodna i miła, ale też wymagająca. Każda lekcja była bardzo ciekawa i intensywna. Nie wałkowałyśmy po prostu podręcznika. Ola korzysta z wielu książek i artykułów. Oprócz nauki języka wyniosłam z lekcji wiele ciekawych wiadomości o świecie. Ola to naprawde profesjonalistka, a przy tym bardzo fajna dziewczyna. lekcje z nią to sama przyjemność. Polecam! :)

EWA J


p. Ola ma bardzo dobre podejście do dzieci i młodzieży uczy moich synów od 3 lat, aktualnie 15 i 12 lat,  potrafi ich zmotywować do pracy. Ufam jej umiejętnościom, wiem że są oni w najlepszych rękach. Mieszkamy za granica i Skype to opcja najlepsza z możliwych, nigdy nie mielibyśmy szansy spotkać się na żywo z powodu kilometrów jakie nas dzielą. Mieszkamy w środowisku anglojęzycznym, synowie mówią na co dzień po angielsku z dziećmi wielu narodowości, w tym nativami. Nie mają żadnych problemów z komunikacją ani zrozumieniem lekcji po angielsku. Polecam niezdecydowanym

Monica F


 

 
 

 

 

Zadzwoń


  +48 533 044 262

Skype: aleksandra.cho

 

Napisz do mnie


Zachęcam do kontaktu mailowego

aleksandra.chorobik@gmail.com