O mnie

Nazywam się Aleksandra Chorobik i serdecznie zapraszam na zajęcia prowadzone online wszystkie osoby chcące przełamać swój strach przed mówieniem w języku angielskim, chcących nauczyć się mówić poprawnie – niezależnie od wieku. W przyjaznej atmosferze i z sukcesami uczę dzieci, młodzież i dorosłych a materiały oraz metody dopasowane są do poziomu, jak i wieku uczniów tak, aby były one efektywne i interesujące. Lekcje ze mną cechują się najwyższą jakością, pewnością, że na lekcji ważny jesteś tylko Ty i cały czas lekcyjny poświęcony jest tylko Tobie. Jako Twoja nauczycielka wspieram i motywuję, pokazuję jak pracować, aby nauka była przyjemna oraz satysfakcjonująca.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, co pozwoliło mi wypracować maksymalnie skuteczne metody nauczania dopasowane indywidualnie do każdej osoby.

Pracowałam i studiowałam w Wielkiej Brytanii i Australii, co daje Ci pewność, że uczę "żywego" języka, z którym spotkasz się nie tylko w książkach, lecz także w życiu codziennym. Ukończyłam filologię angielską, posiadam kierunkowe wykształcenie oraz zaplecze metodyczne – wiem jak uczyć, aby nauczyć nawet te  - tak zwane - "cięższe przypadki". Posiadam certyfikaty CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages), FCE (First Certificate in English), CAE( Cambridge Advanced)  oraz CPE (Cambridge Proficiency) oznaczający najwyższą biegłość językową.

Ze mną nauczysz się mówić na każdy temat – w każdej – nawet stresującej sytuacji.

Gwarantuję miłą, przyjazną atmosferę, motywacje i wsparcie, a także ciekawe, spersonalizowane materiały.

 

 

 

Zadzwoń


  +48 533 044 262

Skype: aleksandra.cho

 

Napisz do mnie


Zachęcam do kontaktu mailowego

aleksandra.chorobik@gmail.com